
Ламинат Contemporary (AC5, 1380х193х10 мм) AF. Фаска - V4. (1001; 1002; 1003; 1004; 1005; 1006)
- В наличии
6 480 ₸/кв.м
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 30 000 ₸
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Villeroy & Boch |
| Страна производитель | Германия |
| Длина | 1380 мм |
| Класс износостойкости | 33 |
| Класс истирания | АС5 |
| Наличие фаски | Да |
| Состояние | Новое |
| Толщина | 10 мм |
| Ширина | 193 мм |
| Цвет | Белый |
- Бағасы: 6 480 ₸/кв.м





